Чт. Лип 18th, 2024

На крижаній арені зимових арктичних коліс з’явився новий гравець, який кидає виклик давньому чемпіону: Goodyear вступає у бій зі своїм UltraGrip Ice 3, моделлю 2023 року, яка обіцяє дати гідну відсіч легендарній Nokian Hakkapeliitta R5.

Лінійка Хакапеліту вирізнялася чудовим зчепленням та безпрецедентною спадщиною в області нешипованих зимових шин, а серія Ультра Грип Айс інноваційними технологіями, спрямованими на підвищення планки в галузі зчеплення та контролю на зимових дорогах.

Це не просто битва – це сутичка концепцій та цінностей брендів, кожен з яких бореться за корону у невблаганному скандинавському холоді.

Результати, наведені нижче, були взяті з тесту TESTIRENKAAT нешипованих коліс 2023 року в розмірі 215/65 R17.

Nokian Hakkapeliitta R5 проти Goodyear UltraGrip Ice 3

Результати порівняння Nokian Hakkapeliitta R5 проти Goodyear UltraGrip Ice 3

Дисципліна Nokian Hakkapeliitta R5 Goodyear Ultra Grip Ice 3
Дата виходу на ринок 2022 2023
Країна виробник типорозміру Фінляндія Німеччина
Льод
гальмування (від 25 до 5 км/год), м 15,02 14,75
Часом розгону (від 5 до 25 км/год), сік 6,68 6,39
Проходження кола, сік 69,9 69,76
Сніг
гальмування (від 25 до 5 км/год), м 11,52 11,28
Часом розгону (від 5 до 35 км/год), сік 4,45 4,39
Проходження кола, сік 83,04 83,28
Мокра дорога
гальмування (від 80 до 5 км/год), м 43,16 38,49
Проходження кола, сік 42,2 40,4
Суха дорога
гальмування (від 80 до 5 км/год), м 31,25 31,12

Лід

Загалом Goodyear Ultra Grip Ice 3 демонструє помітне , хоч і незначна, перевага у продуктивності над Nokian Hakkapeliitta R5 у всіх протестованих льодових умовах

Сніг

Гудієр демонструє невеликі переваги у гальмуванні на снігу та зчепленні з дорогою, що дозволяє припустити, що вона має деяку перевагу при початковій взаємодії зі снігом. Однак Нокіан демонструє кращу керованість на снігу, потенційно забезпечуючи водіям більш стабільне та контрольоване водіння у засніжених умовах

Мокра дорога

Гудієр демонструє явні відмінності в характеристиках на мокрій дорозі, випереджаючи Нокіан у гальмуванні та керованості.

Суха дорога

Мінімальна різниця говорить про те, що при гальмуванні на сухому покритті автошини практично еквівалентні.

Підсумки

Goodyear UltraGrip Ice 3 перевершує Nokian Hakkapeliitta R5 за загальними характеристиками. У ключових областях, як гальмування та зчеплення на льоду, гальмування на снігу, особливо в умовах мокрої погоди, Ультра Грип Айс 3 демонструє чудові можливості. Їх покращене зчеплення з дорогою та зменшений гальмівний шлях на льоду та мокрій поверхні свідчать про те, що Гудієр вклала значні кошти у розробку нового складу гуми та технології виробництва, щоб забезпечити водіям максимальний контроль та безпеку у важкі зимові місяці.

Більше того, краще зчеплення гуми UltraGrip Ice 3 зі снігом і помітно покращена керованість на мокрій дорозі вказують на те, що модель призначена як для суворих північних зим, так і для повсякденного використання, справляючись з помірнішими, але все ж таки небезпечними вологими умовами. Універсальність має вирішальне значення для водіїв, які стикаються із різними зимовими погодними умовами.

Однак необхідно зазначити, що аналіз не заглибився у такі фактори, як опір коченню та зношування, які часто обернено пропорційні поліпшенню характеристик на мокрій дорозі. Вищий опір коченню може негативно вплинути на економію палива, а прискорене зношування на загальний ресурс.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.