Пн. Гру 11th, 2023

Відзнаками Пантелеймона Цілителя та Митрополичими грамотами нагородили працівників Рівненської обласної клінічної лікарні умені Юрія Семенюка. Високі нагороди від Митрополита Епіфанія вручив митрополит Рівненський та Острозький Іларіон. Від себе він також нагородив медиків грамотами.

 Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної ради.

Більшість нагороджених – це медики та персонал лікарні, які сьогодні виконують свій професійний і громадянський обов’язок на передовій. Замість них нагороди одержали колеги та рідні.

Із перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну лікарня приймає поранених бійців, а лікарі ставлять їх на ноги. Крім того, лікарня виконує функцію гуманітарного хабу, куди надходить чимало потрібних медикам вантажів, які тут розподіляють між закладами, які найбільше їх потребують.

“Ці високі митрополичі нагороди – цілком заслужені. Тож дякую кожному з вас за відданість справі, яку обрали, за відданість своїй державі та її Захисникам і Захисницям. Кожен сьогодні робити свій внесок в перемогу. А внесок наших медиків на передовій та в тилу – неоціненний! Нехай ці нагороди стануть благословенням і оберегом для кожного, хто рятує людські життя”, – наголосив перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Кучерук.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *