Президент призначив голову Костопільської РДА

7 53

Указом Президента України № 567/2015-рп від 26 травня 2015 року було призначено голову Костопільської районної державної адміністрації Рівненської області.

sereda

 

Ним став 42-річний Середа Олександр Адамович.

Освіта:
1990р.-1995р. – Національний аграрний університет в м. Київ, агрономічний факультет. Отриманий диплом про вищу освіту. Присвоєна кваліфікація – вчений агроном.
1993р.  –  Школа бізнесу при Національному аграрному університеті в м. Київ. Присвоєна кваліфікація бухгалтер малих та спільних підприємств.

Трудову діяльність розпочав з 1995 року. З 2004 року працював в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування Костопільського району . З лютого 2007 року по жовтень 2010 року працював заступником голови Костопільської районної державної адміністрації.

З листопада 2010 року по грудень 2014 року працював заступником голови Костопільської міської ради.

Був членом громадської ради при голові Костопільської РДА до 2015 року.

Обиравсь депутатом п’ятого скликання Костопільської районної ради та депутатом шостого скликання Костопільської міської ради.

Одружений, разом з дружиною виховує двох дітей.

Вам також сподобається Більше від автора

7 Коментарі

 1. Бандерівець каже

  а де інфа про його тісні і дружні стосунки з Талащуком і Тильманом, з костопільськими “рєшалами”??? а чого він пішов з міськради, га???

 2. Андрій каже

  Підтримка Майдану, ідеали Революції Гідності, відкритість та чесність- це все явно НЕ про нього! Тоді питання якого біса його ставлять? знову всіх поставили раком, а “колишні” знову у штурвала!

 3. Андрій каже

  Як на мене, правильний вибір Президента. Хтось сумнівається? пройдіть ЛЮСТРАЦІЮ так як це зробив Середа О А. Людина з досвідом роботи у виконавчій владі району, кандид. засід. громади 06/03/2015

 4. Таня каже

  О! це існуюча влада забзд..ла. Якщо пройшов люстрацію, і назнач. головою РДА – це як на мене владі району в т.ч. і люстр. комісіі потрібно бігти в податк. і здаватись, у президента це на замітці

 5. Ання каже

  Нарешті Слава Богу призначили хоч кого а то колотили воду в ступі патріоти самі не працюють і людям не дають чоловік розумний дай Боже йому мудрості працювати. Вітаю!!!!!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.