Чт. Вер 21st, 2023

13 вересня працівники ЦНАПу Костопільської міської ради виїхали в села, аби скористатися мобільним кейсом і надати адміністративні послуги. Цього разу побували в Гутянському та Великостидинському старостинських округах.

Люди зверталися з різних питань, але більшість послуг пов’язані з оформленням документів з нерухомого майна: права власності на житло, земельні ділянки; питання до Держгеокадастру: витяги з Д3К, а також послуги соціального захисту населення.

Завдяки щотижневим візитам в села, місцеві мають можливість не тільки отримати послуги, але й поспілкуватися із представниками влади. Цього разу старостинські округи відвідав заступник міського голови Андрій Ткачук.  Переважна більшість питань стосувалися організації надавання адміністративних послуг та соціального захисту населення.
Також цього дня працівники ЦНАПу відвідали маломобільного мешканця. Завдяки мобільному кейсу надали адміністративні послуги.

Для того, щоб кожен ваш візит до ЦНАП був максимально комфортним, потрібно: визначити, яку послугу бажаєте отримати; мати повний пакет передбачених документів.

Отримати консультацію можливо:

через фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100066846362766

 

Джерело: Матеріал

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *