Сб. Гру 2nd, 2023

Господарським судом Рівненської області задоволено позовні вимоги керівника Рівненської окружної прокуратури щодо повернення приватним товариством державі протирадіаційного укриття, ринкова вартість якого – понад 7,9 млн грн.

В Рівненській обласній прокуратурі зазначають, що зокрема Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській області ще у 1999 році своїм наказом передало у приватну власність будівлю на майдані Незалежності в обласному центрі.

Але у складі цієї будівлі також безпідставно передано 272 кв.м підвального приміщення, яке є протирадіаційним укриттям на 300 осіб, і котре не підлягало приватизації, – йдеться у повідомленні Рівненської обласної прокуратури.

Тому Рівненська окружна прокуратура скерувала до суду позовну заяву про визнання незаконним та скасування цього наказу в частині передачі підвального приміщення, та зобов’язання товариства повернути державі вказане майно.

Після набрання рішенням законної сили прокуратура контролюватиме хід його виконання, аби створити умови для безпечного перебування в укритті під час повітряної тривоги кільком сотням людей.

Читайте також: У Рівному патрульні склали адмінматеріали на п’яного водія, який в’їхав у дерево

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *