Ср. Кві 17th, 2024

Управління СБУ в Рівненській області зібрало неспростовні докази вини мешканки Херсону, яка брала активну участь у заходах на підтримку держави-агресора.

Встановлено, що фігурантка, маючи почесне звання «народний артист України», погодилася на пропозицію представників окупаційної адміністрації щодо участі у мітингу-концерті у Москві, присвяченому тимчасовій окупації частини території України.

Крім цього, користуючись своїм «статусом», вона сприяла поширенню дезінформації у світову спільноту про те, що нібито українці підтримують дії рашистів.

Вироком Рівненського міського суду вказану особу визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 6 ст. 111-1 КК України (Організація та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією, спрямованих на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації чи збройних формувань).

Рішенням суду зловмисниці призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у сфері культури строком 12 років з конфіскацією майна.

Заходи із викриття та документування злочинної діяльності здійснювало Управління СБУ в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Читайте також: Президент підписав закон, який відкриває нові можливості цифровізації у війську

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.