Пт. Гру 8th, 2023

За словами речника поліції, протестувальники, як і решта людей, можуть легально увійти до Капітолію і ризикують зіткнутися з юридичними проблемами лише тоді, коли починають створювати безлади.

Стверджується, що в Капітолій були викликані поліцейські департаменти з прилеглих районів, включаючи столичну поліцію Вашингтона та офіцерів Вірджинії для допомоги з дотримання правопорядку. Правоохоронцями було зарештовано понад 300 демонстрантів.

Протест в Капітолії

Сотні людей зібралися поблизу Капітолію, згодом протестувальники увірвалися до будівлі. Зазначається, що організатори протестів пов’язані з антиізраїльськими групами “Якщо не зараз” і “Єврейський голос за мир”. Вони вимагають припинити військову допомогу США Ізраїлю.

Варто зазначити, що президент США Джо Байден здійснює візит до Ізраїлю на тлі зростаючого занепокоєння навколо конфлікту – не в останню чергу через удар по лікарні в Секторі Гази, в результаті якого, за офіційними даними, загинуло щонайменше 500 палестинців.

Білий дім оголосив, що американський лідер завтра звернеться до американців, щоб обговорити відповідь США на терористичні напади ХАМАС на Ізраїль і жорстоку війну Росії проти України.

Також стало відомо, що Байден збирається звернутися до Конгресу США з проханням про надання “безпрецедентного” пакета підтримки для оборони Ізраїлю.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *