Будівельники працюють цілодобово, щоб родина встигла заселитися в листопаді
Принц і принцеса Уельські готуються до нового етапу життя — вони переїжджають із котеджу Аделаїда до маєтку Forest Lodge у Віндзорі.
Будівельники працюють цілодобово, щоб родина змогла оселитися вже до 5 листопада, раніше, ніж планувалося, пише Daily Mail.
Новий будинок має вісім кімнат і розташований на території 60 гектарів, де створено посилені заходи безпеки.

Для пари цей переїзд — можливість почати з чистого аркуша після важких років, пов’язаних із хворобою Кейт та іншими сімейними подіями.

Котедж Аделаїда у королівському маєтку Віндзор.
Вільям і Кейт прагнуть дати спокійне життя своїм дітям — принцу Джорджу (12 років), принцесі Шарлотті (10) та принцу Луї (7) — і виховувати їх подалі від публічної метушні.

Принцеса особисто займалася дизайном інтер’єру нового дому, обираючи меблі та текстиль у британських виробників.
Родина сама профінансувала переїзд і ремонт, а жити у маєтку планує навіть після сходження на престол.