Пт. Гру 8th, 2023

Надія Речун працює психологом у КЗ “Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни” РОР. Про це повідомляють в Рівненській обласній раді.

Нещодавно разом з колегами стали учасниками 62-ї щорічної наукової зустрічі Міжнародного товариства спинного мозку (ISCoS 2023), яка відбулася в Шотландії.

Саме Надія стала першим в історії ISCoS спікером з України групи спеціальних інтересів з психології. Спільно з доктором Алістером Тігером вони презентували доповідь про розбудову Національного центру реабілітації травм спинного мозку в умовах війни росії з Україною.

Крім того, в рамках щорічної наукової зустрічі Міжнародного товариства спинного мозку Надії Речун присвоїли Стипендію з психології пам’яті професора Пола Кеннеді (Professor Paul Kennedy Award). Ця стипендія призначається для підтримки молодих фахівців у сфері психології, які працюють з травмами спинного мозку.

Фінансова підтримка буде спрямована на професійне зростання Надії та здобуття кваліфікації за трьома напрямками: «Клінічний психолог», «Клінічна нейропсихологія: дитяча та доросла» та «Сексологія: теорія і практика роботи».

В обласному госпіталі ветеранів війни зауважують, що така висока відзнака роботи молодого спеціаліста стала можливою завдяки співпраці госпіталю з фахівцями Всесвітньої організації охорони здоров’я, які вже рік допомагають нашим медикам та психологам лікувати бійців.

Читайте також: Дружина загиблого військовослужбовця з Костополя Андрія Корнійчука просить присвоїти йому звання Героя України (посмертно)

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *