Ремонт дитячої поліклініки у Костополі розпочався

8 71

Одна з найстаріших будівель в Костополі, де в 20-30 роках минулого сторіччя розміщувалася аптека, а сьогодні знаходиться районна дитяча поліклініка (амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 2), давно потребувала ремонту.

Нещодавно, розпорядженням голови Рівненської ОДА від 03.08.2015 № 409 «Про внесення змін до переліку об’єктів, за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, та міжбюджетні трансферти» затверджено 770 000 грн. на реконструкцію приміщення дитячої поліклініки в м. Костопіль, що на вул. Грушевського, 26

Окрім того, трьохсторонньою угодою між Костопільською міською, районною радами та райдержадміністрацією передбачено, що Костопільська міська рада надасть співфінансування об’єкту «Реконструкція приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 на суму 179 000 грн.

Відтак, ремонт дитячої поліклініки у Костополі обійдеться майже у мільйон гривень.

Роботи по реконструкції вже розпочалися і, за словами керівників міста та району, проводитимуться у доволі стислий термін.

Вам також сподобається Більше від автора

8 Коментарі

 1. Юрій Степанович Завада каже

  А чи є сенс ремонтувати будівлю ,яку вже не мішало би знести????Може простіше розпочати будівництво нової поліклініки,чи знайти пристойне приміщення ???В центрі міста є будівлі,які цілком підійшли би для дитячої поліклініки(до прикладу:приміщення Промінвестбанку,центральна бібліотека…)Але ж є мільйон гривень(досить не малі кошти) і їх десь треба приліпити……Коли вже місцева влада дійсно почне дбати про наших дітей,тому,як діти -це наше майбутнє!А МАЙБУТНЄ-ЦЕ ЗДОРОВА НАЦІЯ!!!!

  1. Микола каже

   Пане, Завада, запропонуйте, будь ласка, місце для будівництва нової поліклініки. Приміщення колишнього Промінвестбанку – приватна власність. Може попрохаєте грошей у реформатора Садового – хоч щось корисне для міста зробите!

  2. Таня каже

   Чому б Самопомічі не домогтися будівництва нової дит.поліклініки, слабо?

 2. Петро каже

  Заліплять пінопластом – і скажуть ремонт готов. А ляма як і не було.

 3. Соля каже

  А ремонтні роботи буде проводити Кльоп? Так, як і в Лісопільській школі, куди гроші лилися як за дві школи 🙁 Чому не має прозорого тендеру?

  1. Таня каже

   В Лісополі Кльоп робив ремонт за власні кошти.

   1. ага каже

    Не за свої, а за ті шо вкрав і краде до цього часу вирубуючи ліс у костопільському районі. Добродеятель, знайшовся, кльоп, матір вашу)))))))) воно ж школу не закінчило…панство

    1. Олексій каже

     О, ви що, Кльоп закінчив Березнівський університет “Полісся” ім. М.Х.Шершуна

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.