Пн. Гру 11th, 2023

На виконання українського законодавства у сфері протидії корупції у Рівненській ОДА проведуть оцінку корупційних ризиків у власній діяльності.

Під час першого засідання робоча група узгодила організаційні питання своєї діяльності, склала план оцінювання корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми.

Оцінювання корупційних ризиків проводиться з метою встановлення ймовірності вчинення таких правопорушень працівниками Рівненської ОДА. Також це потрібно для аналізу ефективності існуючих заходів контролю, спрямованих на запобігання корупційних ризиків, — розповів завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації Віктор Жижчук.

Найближчим часом у підрозділах ОДА проведуть анонімне анкетування, за результатами чого визначать рівні корупційних ризиків під час виконання підрозділами ОДА своїх функцій.

Рівненська ОДА продовжує послідовно впроваджувати антикорупційну політику. Створення групи “Прозорість і підзвітність” для аналізу закупівель, далі оцінка ризиків у діяльності ОДА – передбачають передусім превентивну діяльність. Водночас це чіткі кроки у протидії можливим зловживанням у різних сферах, — прокоментував перший заступник голови ОДА, голова робочої групи Сергій Подолін.

Читайте також: На Рівненщині батьки загиблого солдата Володимира Гніденка отримали орден сина

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *