Сб. Лип 27th, 2024

Рівненські спортсмени здобули медалі на іграх ветеранів “Сильні України”.

Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Перший етап нового сезону цих всеукраїнських змагань для воїнів відбувся в Дніпрі.

Відтак, в аербайку в категорії N1.1 наш спортсмен Ігор Таргонський посів перше місце, у категорії N1 Михайло Марчук став третім, таке ж місце у категорії ветерани R1 посів Ілля Журовський.

А у змаганнях у веслуванні на тренажері Concept 2 – Андрій Суржук у категорії ветерани Н2 здобув першість.

Перші місця наші воїни-спортсмени здобули також у ривку гир: Андрій Суржук у категорії ветерани Н2, а Ігор Якимчук у категорії N1.

«Хлопці, дякую за те, що ви робите. Для нас ви Герої і без медалей, а такі змагання лише підкреслюють, наскільки сильний ваш дух навіть після травм і поранень!» – наголосив голова РОР.