Чт. Тра 30th, 2024

Національний університет водного господарства та природокористування спільно з Вараською та Березнівською громадами працюватимуть над розвитком місцевого врядування, залучатимуть фінансування для розвитку, покращуватимуть інфраструктуру громад.

 В межах ініціативи для фахівців із ТГ будуть проходити комплексні програмні навчання, фіксуватимуться ідеї та запити під супроводом експертів з університетів. Така співпраця триватиме впродовж року.

Така співпраця стала можливою завдяки всеукраїнському масштабному проєкту «Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами», який реалізується Альянсом українських університетів спільно з громадами України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Так, з усієї України було обрано 12 пілотних громад та експерти з 6 українських університетів. На Рівненщині покращувати навички проєктного менеджменту буде Національний університет водного господарства та природокористування. Серед громад нашої області було обрано Вараську та Березнівську ТГ.

Свою експертизу та допомогу громадам надаватимуть такі заклади вищої освіти: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київська школа економіки, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Національний університет водного господарства та природокористування, Сумський державний університет та Український католицький університет.

Про це повідомили у Рівненській ОВА.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.