Його не існує?
Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Військовий експерт Павло Нарожний розповів, що ймовірність того, що Європа відправить в Україну значні сили сухопутних військ навіть у разі укладення мирної угоди, дуже низька.
Він навів приклад із країнами Балтії: Німеччина лише планує розгорнути там одну бригаду до 2027 року. Для порівняння, у складі Збройних сил України понад сотня бригад, хоча їх оснащення поступається німецькому.
За словами експерта, сподіватися на масовий контингент з Європи немає підстав — його просто не існує. Загальна чисельність Бундесверу становить близько 300 тисяч осіб, з яких далеко не всі — піхота. Значна частина служить у флоті, авіації та інших підрозділах.
Єдиною країною, яка справді має великі сухопутні сили є США, проте вони не готові направляти війська в Україну. Більш реалістичним сценарієм є підтримка з повітря.