Пт. Кві 19th, 2024

У Рівному щодня зупинятимуть рух транспорту та пішоходів у центрі міста. Пов’язано це із хвилиною мовчання. Відтепер, кожного ранку о 9:00 центр перекриватимуть поліцейські. Усе аби вшанувати пам’ять загиблих у війні з РФ. Як це виглядає та що кажуть про нововведення рівняни – дивіться.

Ось так приблизно виглядає звичайний ранок у центрі Рівного. Люди поспішають на роботу, або ж йдуть по власних справах. Безперервний рух. Однак відтепер рутинний ранок зміниться. Щодня об 9 ранку центр міста зупинятиметься на кілька хвилин, аби вшанувати загиблих захисників і захисниць.

Ось так у Рівному вперше на кілька хвилин перекрили центр міста під час загальнонаціональної хвилини мовчання. Відповідне розпорядження підписали у міській раді.

Це буде щодня. Орієнтовно 3 хвилини займає часу. Я думаю. що 3 хвилини нас в житті нічого не спасе. Але повага має бути перш за все і це чітко й зрозуміло, – каже секретар міськради Віктор Шакирзян.

Призупинили рух транспорту та пішоходів на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола — Соборної — Міцкевича з 8:58 до 9:03. Перекриття дороги регулювали патрульні поліцейські.

Серед тих, хто прийшов на майдан Незалежності вшанувати пам’ять загиблих у війні з РФ – Валерій. На його думку, це буде нагадувати людям, що в країні триває війна.

Подібна позиція звучить з вуст й інших.

З 1 жовтня перекриття руху для загальнонаціональної хвилини мовчання відбуватиметься також і біля центральної площі у Сарнах на вулиці Європейській, повідомили пресслужба міської ради.

Читайте також: На Рівненщині за 584 дні війни було майже півтисячі повітряних тривог

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.