Пт. Лип 12th, 2024

Результат вас приємно здивує

Кожна господиня не раз стикалася з проблемою стороннього запаху в холодильнику. Запах може з’являтися як від самих продуктів та страв, та і від продуктів, які зіпсувалися. Особливо влітку, особливо ця проблема стає гострою під час відключення світла.

Є багато способів, як позбутися неприємного запаху в холодильнику, наприклад, можна протерти полиці та стінки розчином оцту.

Втім, зазначені методи досить ефективні, але потребують багато зусиль. Тому досвідчені господині вже давно використовують простіший спосіб, аби видалити небажаний запах із холодильника. 

Для цього потрібно розчинити столову ложку соди в склянці води, перемішати отриману суміш і поставити стакан на полицю рефрижератора.

Стакан води з содою не лише допоможе позбутися неприємного запаху, а й уникнути утворення льоду в холодильнику. Гідрокарбонат натрію, що міститься в соді, під час випаровування завадить намерзанню льоду в холодильнику, а також запобігатиме вбиранню продуктами сторонніх запахів, зберігаючи їхній природний аромат.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.