Пн. Бер 4th, 2024

Ексгравець “Валенсії” – амбасадор проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Рівненщині. Про це інформують в Рівненській обласній державній адміністрації.

Володар двох баскетбольних Єврокубків у складі іспанської “Валенсії”, колишній капітан збірної України, багаторазовий чемпіон України, а нині — президент баскетбольного клубу “Рівне” та директор ОСДЮСШОР Сергій Ліщук став амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Рівненщині.

Чому долучився до цього проєкту, Сергій розповів під час спільного з начальником Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль брифінгу.

Вирішив стати амбасадором, адже пам’ятаю ще з дитинства, як важливо спілкуватися з відомими спортсменами не через телевізор, а наживо, потиснути руку та почути пораду. У проєкті моя місія – відвідувати змагання, спілкуватися з учасниками та мотивувати дітей. Думаю, це дасть позитивні емоції для їх розвитку взагалі та спорту в цілому, – сказав Сергій Ліщук.

Президентський проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – турнір з п’яти видів спорту. Це баскетбол, волейбол, футзал, чирлідинг та спортивне орієнтування. Він складається з декількох етапів, починаючи від шкільного і закінчуючи всеукраїнським.

Мета — залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей, можливість самовиразитися, а також — психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.

Вже для участі в проєкті зареєструвалося понад дві сотні команд із Рівненщини. Цей процес триває. Завершиться реєстрація 1 лютого.

Читайте також: На Рівненщині сервісні центри МВС оприлюднили статистику роботи

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.