02.02.24
Людмила Жук, Володимир Захаров, Валентин Злиденний
![](https://rivne1.tv/pics2/2402/i151919.mp4_snapshot_00.19.971.jpg?170)
Сервісний центр міста Рівне отримав два автомобілі для навчання водіїв. Придбані вони за гроші громади та підтримки міської ради. Все, аби збільшити комфорт для майбутніх водіїв. Які вони, нові автівки, – дивіться у сюжеті.
Сервісний центр МВС міста Рівне отримав два автомобілі, один з механічною коробкою передач, а інший на автоматичній. Придбані вони за кошти громади. Міська рада підтримує подібні ініціативи, адже наявність таких машин є потребою саме для військовослужбовців та ветеранів, аби їм було простіше приходити та отримувати посвідчення водія.
Дані машини обладнали більшою кількістю камер, які також можуть записувати і звук. Відбулося це у рамках пілотного проєкту, де проводять прозорі іспити без сліпих зон та можливостей підказок на отримання водійських посвідчень. Після того, як проєкт запрацював і у Рівному, для місцевого центру знадобилась більша кількість автомобілів, адже їдуть складати екзамени й з інших областей. Подібні автівки центр отримує вперше.
Анна навчалася у Корецькій автошколі, це її перший іспит на отримання прав і вона також є першою, хто здає його на новому автомобілі. Дівчина ж впевнена, що машини потрібно оновлювати для зручності майбутніх водіїв.
Читайте також: Рівнянин поповнив свою тисячну колекцію новою маркою (ВІДЕО)