Пт. Лип 19th, 2024

Інколи навіть при дотриманні загальних правил здорового способу життя, людина відчуває брак сил

Люди з першою групу крові, схильні до проблеми з щитоподібною залозою та до виразкової хвороби. Тож більшою мірою правильне харчування, яке відповідає групі крові, може суттєво покращити якість їхнього життя.

У людей з першою групою крові зовсім інший набір характеристик, ніж у власники інших груп крові. Тож мають споживати інші продукти та спортом займатися інакше. 

 Людям з першою групою крові варто надавати перевагу пісному, органічному м’ясу, збільшити  кількість фруктів та овочів.   А от пшеницю краще виключити, і значною мірою обмежити молочні продукти, адже вони здатні спровокувати проблеми з травленням. 

 

А ще треба уникати кофеїну та алкоголю. 

Такі напої підвищують рівень адреналіну і норадреналіну, які й так високі у цих людей. 

 Харчові добавки та їжа містять лектини. І залежно від групи крові по-різному взаємодіють з клітинами. Тож поживні речовини, які корисні для однієї групи крові, можуть бути зовсім не корисними іншій. Люди з такою групою крові чудово перетравлюють їжу, яка містить білок та жир. Добре метаболізують холестерин в продуктах тваринного походження та краще засвоюють кальцій.

 Натомість прості вуглеводи, особливо зернові, легше перетворюються в жири та тригліцериди. І такий вплив лектинів може спровокувати запалення і навіть аутоімунні хвороби. 

Спорт та хороші фізичні навантаження людям з першою групою крові просто необхідні. Особливо добре включати вправи для серцево-судинної та опорної системи. Фізична активність вивільняє нейромедіатори, які тонізують організм. При цьому люди з 1-ю групою крові, які дотримуються активних тренувань, краще долають й емоційне напруження.

Найкраще тренуватися 40-45 хвилин чотири рази на тиждень. Обирати оптимально аеробне навантаження. Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.