Пт. Гру 8th, 2023

07.11.23

Ольга Данілюк, Павло Стецюк

Забракло двох балів, щоб увійти в трійку лідерів. Бригада рівненської екстренки повернулася з міжнародних змагань у Барселоні. Проходили вони з 2 по 4 листопада. 18 команд з різних країн світу демонстрували свої вміння та знання на Конгресі Європейської ради реанімації. Для України змагання такого рівня стали дебютними. Більше про те, як усе відбувалося, дивіться далі у сюжеті.

Так, на манекені медики швидкої відпрацьовують навички надання допомоги хворому. Нещодавно на подібному пацієнті Богдан Фостяк разом з колегами демонстрував свої вміння на міжнародних змаганнях у Барселоні. Відбувалися вони з 2 по 4 листопада.

Україну ж представляла команда Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Зокрема фельдшер Вікторія Євчук та лікарі Богдан Фостяк і Ольга Різак. Аби потрапити на міжнародні змагання вони спершу пройшли ретельний відбір в Україні.

Організаційні моменти щодо збору нашої команди на змагання за кордон взяла на себе Всеукраїнська рада реанімації.

На змаганнях команда рівненських медиків продемонструвала алгоритм дій допомоги чоловіку, якому стало зле під час відпочинку з другом в барі. Судді оцінювали командну взаємодію, швидкість та якість проведення маніпуляцій. Окрім безпосередніх змагань учасники заходу мали можливість побувати на виставках з новітнім обладнанням та методиками лікування, які ще невідомі для широкого загалу.

Щоб увійти до трійки лідерів, в яку потрапили Італія, Великобританія і Мальта, нашій команді не вистачило лише два бали. Натомість, додають учасники змагань, участь в таких змаганнях, це можливість ставати ще кращими та ділитися отриманим досвідом з колегами в Україні.

Читайте також: “Я вийду звідси своїми ногами!”: на Рівненщині важкопоранений морпіх зробив перші кроки (ВІДЕО)

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *