Пт. Лип 12th, 2024

Окрема група продуктів може спровокувати ожиріння та інсульт

Для людей з третьою групою крові критично важливо дотримуватися балансу між рослинною та тваринною їжею.

У цих людей ожиріння, набряки та гіпоклемію можуть спровокувати:

  • гречка
  • сочевиця
  • пшениця
  • кукурудза
  • помідори
  • арахіс 

Після цих продуктів у людей з третьою групою крові відбувається падіння рівня цукру в крові.

Варто обмежити споживання курки. Попри те, що це м’ясо вважають дієтичним, у м’язах курки є аглютинуючий лектин. Він погано впливає на кровотік людей з 3-й групі, а це вже загрожує інсультами та імунними порушеннями. Курку краще замінити кроликом, оленем чи м’ясом кози.

Користь оргазму принесуть зелені овочі, знежирені молочні продукти та яйця. Такі люди частіше мають вірусні хвороби, а також вразливі до аутоімунних захворювань.

Водночас власники 3-ї групи крові фізично більш здорові та розумово врівноважені, ніж люди з іншою групою крові.

Вони доволі легко адаптуються до зміни висоти (особливо у гірській місцевості), і якщо дотримуються правил харчування – ніколи не мають проблем з зайвою вагою.

Натомість оговтатися від сильного стресу людям з 3-ю групою крові не просто. Вони можуть відчувати проблеми з концентрацією вдень, та неможливістю заснути вночі, а також на стрес одразу реагує й шлунковий тракт. Сукупно це може перерости навіть у депресивний стан.

Швидко відновитися від стресу людям з 3-ю групою крові допоможе візуалізація й навіть медитація. А от щодо фізичних навантажень, то їх варто комбінувати – силові навантаження з  заняттями. Ще 20 хвилин бажано виділити на творчість.

З віком може проявлятися забудькуватість, тож краще змолоду взяти за звичку розгадувати кросворди, вчити для саморозвитку іноземні мови.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.