Ситно і смачно!
Іноді достатньо одного вдалого рецепта, щоб він став улюбленим у родині. Так сталося і з цією тортильєю — готується швидко, інгредієнти прості, а результат ситний і дуже смачний.
Легко замінює вечерю.
Інгредієнти:
- картопля — 3 середні бульби
- фарш (свинина/курка/змішаний) — 380 г
- яйця — 2 шт.
- молоко — 1 чайна ложка
- сіль — на смак
- чорний перець — на смак
- паприка — на смак
- ріпчаста цибуля — 30 г
- сир моцарела — приблизно 150 г
- тортильї (коржі) — 4 шт.
- вершкове масло — для змащування
- оливкова олія — для форми
- петрушка — за бажанням
Фарш посоліть, поперчіть, додайте паприку й добре перемішайте. Картоплю натріть на дрібній тертці й за бажанням додайте до фаршу — так начинка буде соковитішою.
Моцарелу натріть, цибулю дрібно наріжте. Яйця збийте з молоком.
Перший корж змастіть розтопленим вершковим маслом, посипте сиром і накрийте другим коржем. Його також змастіть маслом, викладіть фарш і рівномірно розподіліть, зверху посипте цибулею. Скрутіть у щільний рулет і змастіть яєчно-молочною сумішшю. Те саме зробіть з іншими двома коржами.
Викладіть рулети на деко, змащене оливковою олією. Запікайте при 180 °C 10–15 хвилин, потім дістаньте, посипте сиром і поверніть у духовку ще на 5–8 хвилин, поки сир не розплавиться.
Перед подачею посипте петрушкою.
Корисна порада:
За бажанням додайте до фаршу щіпку італійських трав або подавайте тортилью з легким йогуртовим соусом — буде ще смачніше.

