Сб. Лют 24th, 2024

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль спільно з головою Держлісагентства Віктором Смалем представили нового головного лісівника Рівненщини. Про це інформує Рівненська ОВА.

Від сьогодні начальником Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства призначено Сергія Чуприну.

Очільник області наголосив новому керівнику на ефективній та прозорій роботі та додав, що зараз саме час для відкритості і готовності до змін. Нагадав, що управління нині має лише функції контролю.

Віктор Смаль, у свою чергу, звернув увагу на продовження реформування лісового господарства. Також розповів про стратегію, нові нормативні документи, оцифрування мережі лісового фонду та логістики.

Довідково. Чуприна Сергій очолював колективи Клеванського та Остківського лісгоспів. Був заступником керівника Рафалівського та Костопільського лісгоспів.

До призначення на посаду працював першим заступником начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.

Читайте також: На Рівненщині отримали 20 запитів на усиновлення через “Дію”

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.