Пт. Лип 12th, 2024

Це універсальні зачіски, які пасують абсолютно всім жінкам

Модні експерти та перукарі рекомендують жінкам улітку вибирати легкі об’ємні стрижки, які довго триматимуть форму. Оскільки у спеку голова пітніє і волосся втрачає об’єм, особливо це стосується тонких пошкоджених локонів. Розповідаємо, які стрижки будуть ідеальними для спекотного літнього сезону 2024.  

Боб-каре

Це топова універсальна стрижка, яка пасує всім жінкам без винятку. Зачіска має омолоджувальний ефект, підходить для волосся будь-якої структури. Така стрижка буде ідеальним варіантом для власниць тонких пошкоджених локонів без об’єму. Завдяки текстурним пасмам волосся стає візуально густішим і здоровішим. Цю стрижку можна робити як на коротке, так і на середнє волосся. Це топовий варіант на літо, зачіска додає в образ легкості та грайливості.

До того ж, боб-каре не потребує укладання, волосся лягає у правильну форму одразу після миття. Якщо хочеться надати локонам додаткового об’єму, можна скористатися легким кремом, який не обтяжуватиме і не склеюватиме тонкі локони.

Піксі

Ця стрижка має лише переваги, і ось чому. Зачіска підходить для спекотного літа, оскільки має оптимальну довжину. Завдяки техніці стрижки градуйовані пасма не склеюватимуться і рухатимуться під час ходьби.

Піксі – це стрижка для впевнених та рішучих жінок, які хочуть кардинально змінити свій образ та не бояться експериментів з довжиною. Піксі не потребує укладання, а якщо акцентувати її косим довгим чубчиком, то можна скоригувати овал обличчя і прибрати непотрібну важкість у його нижній частині. Стрижка тримає форму до 6-8 місяців, гарно відростає та підходить жінкам будь-якого віку.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.