Свиспан Лімітед самовільно захоплює землю костопільської громади?

20 158

Нещодавно, у Костополі поблизу районної поліклініки, на ділянці, що межує із територією ТЗОВ “Свиспан лімітед” розпочалося невідоме будівництво. Розібратися, хто захопив близько 30 сотих землі, вирішили місцеві активісти та депутати міської ради. Прибувши на місце події та поспілкувавшись із охороною, вдалося дізнатись лише одне – будівництво проводить костопільський «еко-монстр». Відповісти на запитання, що саме будується та чи має Свиспан Лімітед законні підстави споруджувати новий об’єкт на землі костопільської громади, так ніхто і не зміг.IMG_4319

IMG_4329

Так, у середу, 24 травня, у Костопільській міськраді відбулося засідання земельної комісії. Аби отримати відповіді на свої запитання, депутати запросили Чоповенка Леоніда Олексійовича – заступника директора ТзОВ “Свиспан лімітед”.

За словами Леоніда Чоповенка, Свиспан Лімітед свідомо йшов на правопорушення, яке кваліфікується, як самовільне захоплення землі, оскільки, процедура аукціону, викупу та оформлення займає багато часу. «Ділянка має обмежений доступ, тому ми вважали, що ніхто інший не зможе викупити цю землю.» – каже пан Леонід. Також, він повідомив, що на ділянці відбувається будівництво басейну під чисту відфільтровану воду, що в подальшому буде застосовуватись для зрошення деревини перед обробкою.

Не зважаючи на це, депутати обурені, що таке будівництво розпочалося самовільно, без аукціону та ряду інших, встановлених законом обов’язкових процедур. Ситуацію називають «нахабством» та «злочином проти громади».

Заступник начальника Управління Держземагентства у Костопільському районі Олександр Коваль розповів, що коли буде підготовка лоту (даної земельної ділянки) до аукціону, ділянка має бути пуста. «Процедура є такою, що ми фотографуємо земельну ділянку, завантажуємо їх в базу. Далі у Рівному та Києві передивляються фото-відео, перевіряють чи дійсно земля є пустою. Якщо ділянка має будівництво, тоді такі ділянки не підлягають продажу, оскільки має бути чиєсь право на цю землю. На сьогодні це є самовільне будівництво.» – зазначив Олександр Коваль. Враховуючи вищесказане, земельна комісія не зрозуміла, яким чином буде проводитись аукціон, якщо вже зараз очевидним є повна незаконність цієї справи.

Між тим, міські депутати зачепили проблему екології, яка нині у Костополі знаходиться, за їх словами, у критичному стані.

Конкретного рішення щодо земельної ділянки, на якій будується Свиспан Лімітед прийнято не було. Проте, депутати зазначили, що дану ситуацію будуть тримати під контролем і змусять підприємство працювати згідно норм українського законодавства.

Вам також сподобається Більше від автора

20 Коментарі

 1. Гостя каже

  М..да… Продовжуємо жити в срачі по-новому…

 2. Kostopil каже

  Мали би посприяти швидшому відкритю нового підприємства з новими робочими міісцями , то знову будуть палки в колеса вставляти . Тож каже , щоб не затягувати процес будови і ніхто не збирається забирати землю . А що до “тирси “, то та “тирса” ще на початку 90-х років лежала на дахах біля підприємства а не зараз з’явиляся. Просто вже включили піар-акцію до виборів окремі громадяни.

 3. Володимир каже

  Доречі , ті “Київські боси” дуже багато допомагають для АТО , це для тих присутніх хто любить похвалитись допомогою для бійців АТО .

 4. Олег каже

  А що свіспан Жданюку в борщ насрав?

  1. ооо каже

   Жданюку в борщ півміста готове нас..ти.Все життя ходить ситуаціі робить , щоб потім шантажувати.Дэлаш .Дай хоч десяту частину місту з того що даэ комбінат.Все життя жив за рахунок чиіхось податків і тут эршиться – ТРУТЕНЬ

 5. Бандерівець каже

  о, скільки Цуприкових адвокатів повилазило!!! бл***ь хай Цуприки собі в Швейцарії попробують той завод з таким димом запустить…а людей там взагалі за бидло мають, платять хєрню, місто засирають, щеповози їб**і трощать дороги і тротуари, ліс крадуть і б’ють на щепу, податків копійки платять…один Тоха в сто раз більше дав на АТО, чим ці “київські боси”, одна поїздка в Швейцарію Цуприку обходиться більше, ніж він за весь час дав допомоги, це при мільярдному обороті в рік. нах їх гнать в шию з Костополя

 6. Гостя каже

  В нас все так робиться “щоб не затягувати”. Закони ж для мавп.

  1. Гість каже

   Доступу до цього кавалка землі обмежений , тільки через колії – кому він ще знадобиться крім Свиспана. Накручують ситуацію спеціально. Нехай не дадуть землю , щоб заросла і пустувала.

 7. Майдановець каже

  Повиганяйте всіх інвесторів з міста і собі мутіть зТохою бусам

 8. Саша Місцевий каже

  Громада!!!
  Одне слово. Позбералися лісокради і вирішують як із заводу де пів міста працює бабло зробити!

 9. УКРОП каже

  Був нікому не потрібний пустирь де наркомани ширялися. А тільки хтось щось почав робити всім ця земля стала потрібна. Ну звичайно якже це так що на лапу не дали. Активістам треба за щось жити.

 10. Андрій каже

  Питання не стояло завадити, а елементарно дотриматися закону, завершити процедуру аукціону і все будуйте.

   1. Гість каже

    Тож каже щоб не затримувати процесу будови. З нашими бюрократами я і вірю .Від оплати за ділянку вони не відмовляються .Це Жданюк чиюсь кров хоче пустити. Хай візьме і собі придбає і дасть роботу Костополю.

    1. Заграницанампоможет каже

     не треба їх вигороджувати!!! АТО, податки, робочі місця…… хочете сказати якщо хтось зробить якусь корисну справу – то йому беззаконня можна пробачати???? це незаконно, і крапка!!!! це все-одно що суддя посадить 10 вбивць, а потім за хабар дозволить комусь не платити податки – це злочин. суть та ж, форма інша. проте закони мають бути однакові для всіх, а головне виконуватись.
     і ще одне: а чому земельна комісія не запропонувала меру звернутись у правоохоронні органи?? а що депутати від свого імені не написали заяву про злочин??? чи вже домовились усе по-тихому зробити і заднім числом віддати ділянку свиспану?

     1. Коля каже

      Розкажіть це будь-ласка громадянам , які разом з Тохою стояли в травні біля мінвати.

  1. Клим каже

   Підтримую!Але ж,землі на яких розпочате будівництво-це землі комунальної власності ,тобто наші з Вами,не питаючи нас,хочемо ми чи ні,виставляти свою землю на аукціон-починають на ній будівництво-це правильно чи ні?Далі,хто з присутніх знає , що планувалось робити в тих так званних ваннах для вимочування деревини(150 м. до Будинку школярів і 100 м. до Районної поліклініки )і чому не провелось громадське обговорення цього питання?Поцікавтесь! І третє врешті-решт поцікавтесь статистикою скількі за рік вмирає в місті людей і чому(наше місто і район займає перше місце в області по багатьом захворюванням серцево-судинної , нервової системи,онкозахворюванням).Ах,ще ж четверте,знаєте стартову ціну на торгах? 56026 грн. за 0,3263 Га. ЛЮДИ ВІДКРИЙТЕ ОЧІ !!! ТО ДЛЯ ЧОГО БУВ ТОЙ МАЙДАН,ЗА РАДИ ЧОГО ХЛОПЦІ ПОЛЯГЛИ???

 11. Клим каже

  Можливий контакт у побуті[ред. • ред. код]
  Формальдегід використовується при виготовленні фанери, пресованої деревини і клею. Він зазвичай виділяється при використанні шаф, килимів і меблів з ДСП. Формальдегід регулярно потрапляє в домашнє повітря з пластикових пакетів для продуктів, він виявляється при тестуванні навіть у деяких серветках і паперових рушниках. Формальдегід також вивільняється при палінні цигарок і під час роботи приладів на пальному. У гаражах і в будинках з прибудованим гаражем формальдегід надходить у повітря з вихлопної трубиавтомобіля[43].
  ПОЦІКАВТЕСЬ БІЛЬШЕ!Я ОСОСБИСТО БАЧИВ ПРОТОКОЛОИ НЕЗАЛЕЖНОЇ ЛАБОРАТОРІЇЇ ДЕ ПОКАЗНИКИ по Костополю ПЕРЕВИЩУЮТЬ В 3 РАЗИ,а це головний концероген який викликає онко.А ще пил.А відносно пів Костополя то це аж 380 чоловік!

  1. Богдан каже

   Це ще багато , обслуговуючих організацій , це ще багато організацій які постачають сировину , це ще багато організацій , які закупають готову продукцію , це ще багато магазинів біля підприємства , це ще пожежна частина ,……

 12. Василь каже

  Що ви всі ТОХА да ТОХА, я против його нічого немає. Але якщо все так по закону, то хай розкаже як він розтаможую машини ті що приганяє, по ЗАКОНУ, скільки на митниці платить по ЗАКОНУ, скільки в державу заплатив по ЗАКОНУ податків? В нас закони такі розумієте щоб щось побудувати по закону то треба рік часу ходити бумажки збирати по кабінетам і подяки кожному давати бо ці дармоїди які сидять в державних організаціях нічого не роблять для людей, а тільки для себе вигоду шукають!!!! Треба людям які щось хочуть робити допомагати а не палки в колеса ставити!!! Люди живіть і радійте що таке велике підприємство працює в нашому місті. Просто потрібно заставити його робити правильно!!!!!!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.