Танці і музики: «останній з могікан» (Частина 6)

0 0

У 80-ті роки минулого сторіччя неабиякою популярністю серед молоді Костополя користувався будинок культури домобудівного комбінату.

Юне покоління костопільчан з регулярністю та задоволенням відвідувало танцювальні вечори у ДБК, який став справжньою альтернативою розважальних та культурних заходів, які регулярно проводилися у районному будинку культури (РБК).

на фото: Юрій Стецюк у клубі ДБК розучує нові пісні у новорічну ніч 1981 року

Талановиті місцеві музиканти, які об’єдналися у вокально-інструментальний ансамбль під керівництвом Юрія Стецюка склав конкуренцію популярному у Костополі гурту Тамари та Володимира Ширків.

Молоді музиканти-аматори Володимир Журавель, Микола Іванюк, Анатолій Семенюк, Олександр Васильєв, Сергій Заверуха, Юрій Степанюк, Сергій Середа, які виступали в даному колективі у різні роки,  володіли багатьма музичними інструментами. Серед їх репертуару були різнопланові композиції популярних вітчизняних та зарубіжних виконавців. Молоді музики завжди орієнтувалися у вподобаннях тодішніх поколінь, що робило їх присутність особливо  бажаною.

Однаково успішно гурт Юрка Стецюка виступав, як на сценах будинків культури, так і на приватних розважальних заходах. Шаленою популярністю користувався колектив на весіллях у місті та районі. Любили костопільчани послухати виступ гурту й під час регулярних масових гулянь, які влаштовувалися у лісопарковій зоні на правому березі річки Замчисько.

Разом з талановитим художнім керівником та виконавцем Степаном Ярмолою, який очолював гурт клубу домобудівного «Троїсті музики», Юрій Стецюк успішно виступав і з фольклорними композиціями на різних сценах Рівненської області.

на фото: Степан Ярмола та Юрій Стецюк

На жаль, більшості з популярних у ті часи музик вже немає у живих. Однак, приємним залишається той факт, що музикант Юрко Стецюк й нині продовжує свою музичну діяльність на теренах Костопільщини.

Олександр Намозов. Історик-дослідник, письменник.

 

Вам також сподобається Більше від автора

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.