Пн. Гру 11th, 2023

Дата: 09.11.2023 13:14

Кількість переглядів: 29


У середу, 8 листопада, у міській раді відбулося третє засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку Костопільської територіальної громади на період до 2030 року.

«Сьогодні ми наповнювали стратегічний плани розвитку Костопільської громади конкретними проєктами в контексті трьох стратегічних цілей. Їх ми визначили на попередньому засіданні. Попрацювали дуже плідно, адже запропоновано було десятки проєктів», – заступник голови робочої групи Юрій Кузнюк.

Визначені стратегічні та операційні цілі: сталий економічний розвиток; створення комфортного, екологічного та безпечного середовища; розвиток соціальної сфери та підвищення ефективності громадських інституцій. Відповідно до цілей учасники робочої групи подали 56 проєктів. Серед них соціальне таксі, центр підтримки ветеранів, молодіжний простір в селах, встановлення сцени для виступів художніх колективів і багато інших ідей.

Нагадаємо, до робочої групи увійшли представники громадськості та бізнесу, депутати, керівники комунальних підприємств та закладів, члени виконавчого комітету, старости. Залучено також молодіжну раду при Костопільській міській раді. Тож цього дня були представлені проєкти і від молоді.

«У всіх демократичних країнах дослуховуються до молоді. Ми теж не відстаємо і прагнемо до кращого. Сьогодні я презентувала проєкт молодіжного простору у старостинських округах. На думку молодіжної ради, в селах громади молодь теж повинна розвиватися, адже не у всіх є можливість приїжджати у місто. Тому, потрібно на базі ліцеїв, клубів чи інших установ створювати молодіжні простори», – зазначила секретар молодіжної ради Софія Мориконь.

Як подати проєкт? Жителі Костопільської громади також можуть подавати власні проєкти. Заповнюйте форму, описуйте власну ідею та надсилайте її на електронну адресу econom5@ukr.net. Додаткова інформація за телефоном 098 712 20 96, 0 98 955 50 75 або за адресою м. Костопіль, вул. Незалежності, 7 (каб. 14-15). Проєкти приймає управління економіки та регіонального розвитку Костопільської міської ради до 30 листопада.

Під час наступного засідання робочої групи буде відібрано найкращі проєкти. Зазначимо, що для їх реалізації може бути залучено декілька джерел фінансування: державний, обласний, місцевий бюджети; гранти; кошти інвесторів.

Нагадаємо, до розроблення Стратегії залучено експертів проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Костопільська громада – одна із дев’яти громад на Рівненщині, що отримала таку підтримку.


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.