Ср. Лип 24th, 2024

Це зекономить ваш час

Користувачі застосунку «Дія» зможуть авторизуватися в електронній системі охорони здоров’я, а також подати декларацію про вибір лікаря чи навпаки — припинити дію декларації.

Уряд ухвалив постанову, що дозволить відображати в застосунку «Дія» медичні дані. Про це повідомили у телеграм-каналі Мінцифри.

Продовжуємо створювати ще більше важливих сервісів для українців разом з МОЗ та НСЗУ. У Дії кожен зможе зареєструватися або авторизуватися в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ) як пацієнт.

 

А також обрати сімейного лікаря, подати йому декларацію чи, за потреби, розірвати дійсну, — поінформували в Мінцифри.

Також користувачі зможуть вносити зміни до персональних даних в електронній системі охорони здоровʼя одразу в застосунку.

Зараз, щоб змінити номер телефону чи будь-яку інформацію про себе в електронній системі охорони здоровʼя, потрібно їхати до лікаря або подати звернення до НСЗУ. Вже скоро це можна буде зробити за кілька кліків у Дії, — підкреслили в повідомленні.

На першому етапі сервісу користувачі Дії зможуть:

  • зареєструватися як пацієнт у центральній базі даних електронної системи охорони здоровʼя
  • самостійно подавати декларації про вибір лікаря — сімейного лікаря, терапевта чи педіатра
  • переглядати раніше подані декларації, а за потреби — розірвати декларацію з лікарем • змінити свої персональні дані, які є в центральній базі даних електронної системи охорони здоровʼя.

Найближчим часом Мінцифри планує розширювати функціонал сервісу. Над проєктом працюють МОЗ, НСЗУ спільно з Мінцифри та залученими партнерами та стейкхолдерами. Нагадаємо, Кабмін вніс зміни до Положення про Єдиний державний вебпортал електронних послуг та дозволив використовувати штучний інтелект у «Дії».

На цю тему ми писали:

Українців за кордоном відстежують завдяки застосунку «Дія»

 

Джерело: Детектор медіаДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.