Ср. Тра 22nd, 2024

Дата: 19.04.2024 12:50

Кількість переглядів: 4


Фото без опису

Знову сумна звістка надійшла в нашу громаду. Загинув 47-річний герой, патріот української землі, який вірив в перемогу і боровся за неї до останнього подиху. Вже завтра ми попрощаємося із військовослужбовцем Романовичем Юрієм Миколайовичем.

Щирий, добрий та люблячий.. Таким запам’ятають Юрія рідні та близькі, друзі та родина. Більше син не скаже мамі слова, які промовляв в кожній розмові: «Мам я тебе дуже люблю, я буду до останнього боротися за перемогу, бо не можу інакше. Обіймаю сильно». Молодший сержант Юрій Романович загинув 18 квітня 2024 року біля села Очеретине у Донецькій області. Отримав поранення несумісні з життям.

Юрій Романович народився у Костополі 22 листопада 1976 року. Навчався в школі №2 та був випускником Костопільського професійного технічного училища. Після закінчення навчання працював по спеціальності, а згодом виготовляв пам’ятники та ремонтував автомобілі.

«Юрій мав мрію, разом з братом Іваном хотів відкрити власну справу, а саме ремонтувати автомобілі і для цього поїхали за кордон. Свідома громадянська позиція не дозволила синам залишитись осторонь біди, що прийшла до України. Тому, не чекаючи повістки, без тіні сумніву приїхали додому та пішли захищати Батьківщину», – розповідає матір Алла Романович.

Наш земляк з перших днів повномасштабного вторгнення не вагаючись став на захист рідної держави. 26 лютого 2022-го доєднався до лав ЗСУ. Служив кулеметником відділення снайперів роти вогневої підтримки. За період служби він побував у багатьох гарячих точках, де виявив сміливість та мужність. Вдома на нього чекали матір, брат, рідні та друзі.

«Він був добрим, відповідальним, чуйним, лагідним сином, братом і товаришем. Він завжди був впевнений, що все буде добре, та постійно казав: «Хто, як не ми, буде захищати нашу Україну! Це важка втрата як для мене, так і для всіх, хто любив його… Він назавжди в моєму серці»», – розповідає матір Алла Романович.

Просимо жителів Костопільської громади гідно зустріти загиблого та віддати йому шану:
19 квітня о 19:00 – в’їзд похоронного кортежу в місто Костопіль. Маршрут: вул. Рівненська — вул. Нова — вул. Коперніка — вул.Незалежності.

Прощання з Юрієм Романовичем відбудеться 20 квітня:
12:00 — заупокійна літія в його домівці (вул.Незалежності 26, кв. 12).
12:30 — чин похорону у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до майдану Т.Г. Шевченка. Поховають захисника на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами небесного легіону.

Вічна пам’ять!


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.