У Костополі невідомі добивають паркан ЗОШ №3

1 1

Паркан  Костопільської ЗОШ №3 вже вкотре потерпає від нічних погромів.

Розпочали руйнувати  бетонні секції ще взимку. Вже у травні 2017 – було розбито майже  всю  лінію паркану, яка відгороджувала тильну сторону території школи.

Так, очевидно через відсутність реакції правоохоронних органів, вандали  вирішили продовжити справу. В ніч з 2 на 3 червня 2017 року невідомі розгромили  ту частину паркану, що межує з пішохідною зоною від вул. Грушевського до мосту.

Традиційно,  великий гуркіт від нахабного руйнування комунального майна, знову  не помітили  ні охоронець школи, ні поліція, ні жителі даного мікрорайону.

Костопільчани переконані, що після перших фактів вандалізму над парканом даної школи, відповідальні служби забов’язані були б попередити подібні прецеденти, вживши ряд заходів. Втім, байдужість, безвідповідальність та безкарність, очевидно, стимулюють аморальну частину суспільства продовжувати зловмисне руйнування суспільних об’єктів майна.

До слова, 28 травня неподалік ЗОШ №3 невідомі викрали посаджені декоративні дерева – туї.   Так само, як у випадку з парканом школи – винних не знайдено.

Вам також сподобається Більше від автора

1 Коментар

  1. МЕШКАНЕЦЬ каже

    Невідомі знищують паркани згадайте дитячу поліклініку та по всьому місту така картина. Сьогодні вранці червоний бус з червоною пикою за кермом обризгав а коли я йому сказав що ти зробив то він сказав що там не має нічого і мені ще пику на”є.Коли в нас в місті порядок буде? Бус ВО1062 ВА

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.