Нд. Кві 14th, 2024

Дата: 22.01.2024 12:13

Кількість переглядів: 7


Соборна, вільна, неподільна. Це все про нашу славетну державу…22 січня у Костополі зібралися жителі громади, аби віддати шану воїнам, які нині воюють за єдність України та нагадати про історичну подію 22 січня 1919-го року, коли було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР. Присутні разом розгорнули жовто-блакитний прапор та об’єдналися в спільній молитві за країну.

Сьогодні військовослужбовці продовжують виборювати свободу та захищати територіальну цілісність. Мужні українці вірно боронять країну, а усі ми згуртовані єдиною метою – відстояти право жити у незалежній країні, де немає війни. Тому, кожен з нас повинен пам’ятати якою ціною це право виборюється. Костопільщина втратила вірних синів-героїв у боротьбі із ворогом… Під час заходу присутні вшанували полеглих військових хвилиною мовчання. На майдані Т.Г. Шевченка згадали імена тих, хто поклав за Україну життя. Рідним трьох загиблих військових вручили нагороди.

Указами Президента України орденами “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено Продая Андрія Андрійовича, Примака Андрія Сергійовича та Шевцова Сергія Васильовича. Усі вони були гідними воїнами, які боролися до кінця. Дякуємо кожному земляку за самовідданість.


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.