Пт. Лип 12th, 2024

Сон – це вражаюча рослина, яка додає загадковості та краси у ландшафт національного природного парку “Пуща Радзівіла”. Ця рослина відома своїми неповторними квітами, що розмахуються над зеленим килимом лісу, створюючи мальовничі пейзажі, які зачаровують кожного, хто їх бачить.

Протягом весняно-літнього сезону, коли сон цвіте, парк перетворюється на справжню казку, де кожен крок – це занурення у світ краси та гармонії з природою. В цей час вона стає однією з головних атракцій парку, привертаючи туристів та природолюбів.

“Крім естетичного значення, сон має і важливе екологічне значення. Його корені сприяють утриманню ґрунту, запобігаючи ерозії та зберігаючи родючість. Крім того, він слугує житлом, надаючи притулок для численних видів тварин та комах.

Таким чином, сон в національному природному парку “Пуща Радзівіла” не лише прикрашає лісовий пейзаж своєю вродою, але й є важливою складовою екосистеми, яка потребує нашої уваги та захисту для збереження своєї краси й різноманітності”, – зазначають працівники НПП.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.