Чт. Лип 18th, 2024

8 вересня 2023 року відбулося друге виїздне засідання робочої групи по обстеженню та обліку наявних зелених зон, скверів і парків у Костопільській територіальній громаді, під головуванням керівника робочої групи, голови комісії з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва, Глудика Тараса Вікторовича.

Робоча група розглянула колективне звернення мешканців вулиць Затишної, Степанської та провулку Береговий в м.Костопіль, щодо відведення земельної ділянки, вздовж річки Замчисько по вул. Затишній  під сквер.

За результатами розгляну, вирішено включити вищезазначену земельну ділянку, орієнтовною площею 0,2000 га, у перелік земельних ділянок для відведення під парки та сквери Костопільської територіальної громади.

Спільно з мешканцями мікрорайону прийнято рішення назвати сквер «Затишний».

Разом з тим, доводимо до відома, що 5 липня 2023 року робочою групою було розглянуто звернення ГО «ВПК «Юний доброволець», щодо відведення земельної ділянки, площею 0,2604га,  під сквер, яка знаходиться вздовж річки Замчисько біля ПП «Костопільський маргариновий завод». За результатами розгляду, земельну ділянку було включено в перелік ділянок для відведення під парки та сквери Костопільської територіальної громади та спільно з заявниками прийнято рішення назвати сквер «Добровольців ЗСУ».

На другому пленарному засіданні тридцять третьої сесії 25 серпня 2023 року прийнято рішення №1307 про включення в перелік земельну ділянку орієнтовною площею 0,2604га для відведення під сквер «Добровольців ЗСУ» у м.Костопіль вздовж річки Замчисько біля ПП «Костопільський маргариновий завод».

 

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.