Нд. Кві 21st, 2024

Фото ілюстративне

Про стратегію реформи шкільного харчування сьогодні говорили на національній нараді за участю Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Першої Леді Олени Зеленської.

Від Рівненщини онлайн взяли участь начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, профільні заступники та керівники департаментів.

Зокрема, наголосили на важливості модернізації інфраструктури закладів освіти – кухонь та їдалень. Окремо підняли тему розвитку кадрового потенціалу та підвищення кваліфікації кухарів. Крім того, зачепили й питання фінансової та інституційної спроможності тергромад для забезпечення якісного харчування в закладах освіти.

«Наразі у межах регіонального плану модернізуємо матеріально-технічний стан шкільних їдалень. Також підвищили контроль за якістю та безпечністю харчових продуктів. Паралельно розробляємо регіональну програму для реалізації Стратегії реформи шкільного харчування на період до 2027 року», – розповів Віталій Коваль.

На сьогодні у школах Рівненської області харчуванням охоплено більш як 101 тисяча здобувачів освіти. У тому числі гарячим харчуванням – 91 тисяча учнів (з них 61 924 – діти пільгових категорій). 100% закладів освіти частково чи у повні мірі перейшли на оновлене меню (за збірником Євгена Клопотенка).

Середня вартість одноразового гарячого харчування складає 34 грн у закладах загальної середньої освіти та 45 грн у закладах дошкільної освіти.

 За інформацією Рівненської ОВА.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.