Чт. Тра 30th, 2024

На суб’єкта підприємницької діяльності працівники поліції оформили адмінматеріали за частиною 1 статті 155 та частиною 2 статті 156 КУпАП.

Максимальне покарання відповідно до санкцій статей — штраф у розмірі 13600 гривень.

Нагадаємо, функціонування закладу в комендантську годину співробітники Рівненського РУП викрили близько опівночі п’ятого листопада.

Попри те, що зовні про роботу клубу нічого не вказувало, у приміщенні правоохоронці виявили понад 10 осіб та персонал. На вимогу поліцейських адміністрація закладу зачинила його.

Правоохоронці звертаються до громадян та суб’єктів господарювання бути відповідальними та свідомими щодо дотримання встановлених обмежень у період дії правового режиму воєнного стану.

До відома, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про встановлення адміністративної відповідальності за порушення комендантської години: громадян пропонують штрафувати на суму від 8500 до 17 000 грн, а бізнес — від 51 000 до 102 000 грн.

Крім того, нагадуємо, що відповідно до рішення Ради оборони Рівненської області комендантська година діє з 00:00 до 5:00 години. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях. Пересуватися дозволяється лише в укриття і виключно тоді, коли лунають сирени повітряної тривоги! – інфорумє відділ комунікації поліції Рівненської області. 

Читайте також: На Сарненщині поліцейські офіцери громади викрили кривдника на незаконному зберіганні бойової гранати

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.