Пн. Гру 11th, 2023

Наші захисники віддають себе задля головної мети — цілісності нашої країни. Таким був і ветеран АТО Володимир Шевченко. Він вдруге сміливо став та захист рідної країни та, на жаль, повернувся додому на щиті…

Володимир Шевченко народився у Рівному. Навчався у 13 школі, а за тим здобув фах маляра-штукатура у ПТУ №1.

“Він служив строкову службу в армії, добровольцем пішов АТО. Був там у 2014-2015 роках, коли все тільки починалося. На щастя, Вова тоді повернувся живим та неушкодженим. У перший же день, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він спакував рюкзак, сказав, що мусить іти, що треба нас захищати, і пішов добровольцем у військкомат,” – розповідає дружина Героя Аліна.

Захищати рідних Володимир звик змалечку. Адже, коли був іще дитиною, помер його тато. Тож вимушений був замінити його трьом братам. Усі вони, як і Володя, служать зараз в лавах Збройних сил України.

“Він був надзвичайно світлою та доброю людиною, справжній світлячок. Дуже любив людей, завжди приходив на допомогу. Не знаю, чи є людина, яка могла б сказати про Володю щось погане. Він надзвичайно любив наших донечок, їм всього три та один рочок. І дуже хотів їх побачити,” – продовжує Аліна.

Володимир — один з тих мужніх воїнів, хто тримав оборону Бахмуту, понад пів року боронив Авдіївку. Він вже збирався у відпустку, аби нарешті зустрітися з найріднішими, але вимушений був залишитись.

“Відпустку скасували, адже росіяни пішли в наступ. Володя отримав поранення, кілька годин чекав евакуації. Врешті, потрапив до лікарні. Туди до нього приїхала я з його мамою, він посміхався, казав, що все буде добре. Дуже хотів побачити донечок та кави… Одна лікарня змінювалась на іншу, після однієї операції йшла інша… На жаль, чергову операцію Вова не пережив…” – розповідає дружина.

36-річний солдат Володимир Шевченко помер у лікарні 1 листопада 2023 року від численних поранень, отриманих під час бойового завдання поблизу Авдіївки Донецької області.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 9 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської міскої ради.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *