Нд. Кві 14th, 2024

Фото ілюстративне

На Рівненщині продовжують працювати над вдосконаленням системи оповіщення. Під час наради в ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін наголосив на важливості заміни обладнання на більш сучасне у Вараші та Рівному.

«Ці міста – найбільші населені пункти області, до того ж Вараш – місто-супутник. Тому заміна застарілої системи на новітню має бути пріоритетним для громад, а особливо у час військової загрози. Окрім того, на гарячу лінію ОДА звертаються громадяни, що в окремих районах міст не чути сигналу повітряної тривоги», – наголосив Сергій Подолін.

Нагадаємо, у більшості громад до повномасштабного вторгнення функціонувала аналогова система централізованого оповіщення, яка була створена ще в 1978 році. Її обладнання морально застаріле. Запчастини не виготовляються, а обслуговування потребує значних коштів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє – цифрове.

Під час наради обговорили питання щодо термінів та вартості реалізації проєктів у громадах, повідомили у Рівненській ОВА.

Читайте також: Україна та Польща обговорили перспективи будівництва автобану до Рівного та повітряну лінію РАЕС-Хельм

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.