Вт. Лют 20th, 2024

Сьогодні, 4 жовтня, Рівне зробило ще один важливий крок для розвитку реабілітації в нашому місті. Мова йде не тільки про адаптацію дітей з інвалідністю, а і дорослих та тих, хто постраждав під час війни. Про це повідомляють в Рівненській міській раді.

Завдяки проєкту, що співфінансується Польсько-Американстким фондом Свободи в рамках програми Rita, на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету відкрили Польсько-український адаптаційний центр.
Методика, яку використовують спеціалісти, базується на міжнародному досвіді. Адже вони проходили закордонні навчання для підвищення своїх навичок.

Під час реабілітації передбачено використання адаптивних спортивних ігор. Вони спрямовані на покращення ментального здоров’я, розвиток дрібної моторики, відновлення психологічного здоров’я.

Рівне має стати прикладом підтримки та розвитку реабілітації людей з інвалідністю. Тому відкриття такого центру для нас є надзвичайно важливим. Дякуємо польським партнерам за підтримку проєкту, – говорить секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. – А також хочу відзначити наш МЕГУ. Адже цей навчальний заклад вже 15 років має програми з реабілітації дітей з інвалідністю та постійно співпрацює в напрямку реабілітації з міжнародними партнерами.

Крім того, сьогодні було презентовано Лікувально-оздоровчий тренажер, автором якого є команда на чолі з деканом факультету здоров’я фізичної культури та спорту – Вадимом Ковалем. Це інноваційний тренажер, який є багатофункціональним та може використовуватися для пропрацювання всього тіла.

Тренажер може використовуватися при реабілітації наших воїнів, при ампутаціях і травмах опорно-рухового апарату.

Для усіх охочих відвідування Центру є безплатне..

Читайте також: Мій “робочий” тиск вище норми: міф чи реальність?

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *