Нд. Лип 21st, 2024

Ці факти мало хто знає

Останнім часом Тіна Кароль намагається дуже зблизитися зі своїми шанувальниками, тому часто виходить у прямі ефіри на своїх каналах у Телеграм та Instagram, де просто розповідає про себе та відповідає на запитання.

Євробачення 2006 та шалений кредит

Так, в одному з ефірів Тіна розвіяла міф про її участь на Євробаченні у 2006 році. Як з’ясувалося, співачка вирушила туди не з власної волі, а після колективного рішення високих начальників у культурі.

Артистка відібрала відповідну пісню, але не мала змоги сама поставити номер.

 

Все суворо контролювалося. Мало того, на Тіну тоді повісили великий кредит, який вона виплачувала протягом кількох років.

Тільки зараз Тіна змогла розповісти про це, коли вона фінансово незалежна.

Усі гонорари на творчість

Більшу частину зароблених грошей співачка витрачає на свою творчість, зокрема на сценічні костюми, цінник яких часом перевищує сотні тисяч гривень.

Для повсякденного життя співачка вибирає якісні, але дуже непомітні речі. Артистка бентежиться, коли її впізнають на вулиці, тому намагається бути непомітною.

Прихильниця йоги

Також стало відомо, що Тіна Кароль – велика прихильниця йоги. Вона почала займатись дуже давно. Нещодавно Тіна Кароль розповіла, що застосовує практику Аштанга – цей стиль йоги – один із найскладніших.

Конфлікт зі Світланою Лободою

Співачка Світлана Лобода, не називаючи імені, побічно натякала, що свою кар’єру в Україні вона завершила через конфлікт із Тіною Кароль.

Після кількох скандальних публікацій та програм на каналі 1+1 артистці довелося виїхати на росію і там будувати свою кар’єру. На це натякала й Ані Лорак.

ДжерелоДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.