Пт. Гру 8th, 2023

Коваль, машиніст, муляр, водій, оператор комп’ютерної верстки, рихтувальник кузовів, слюсар, токар, бляхар – такі спеціальності можуть отримати учасники бойових дій безплатно в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Про це йшлося під час наради в межах проєкту “Адмінсервіс “Ветеран”, який створений задля підвищення ефективності адміністрування ветеранських потреб, упорядкуванню процесу отримання ветераном послуг, які надаються на державному та місцевому рівнях.

Як повідомили у Рівненському центрі ПТО ДСЗ, що учасники бойових дій можуть отримати освітні послуги за 58 професіями та 140 програмами підвищення кваліфікації. До послуг слухачів – 5 навчальних відділень – у Рівному, Олександрії (Рівненський район), Млинові, Костополі, Гощі і Сарнах.

У Рівненському та Гощанському в ЦНАПі вже працюють “єдині вікна” для ветеранів війни, а незабаром такий адмінсервіс запрацює в Здолбунові,– нагадала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. – До його роботи залучаються працівники, які пройшли навчання та обізнані у гарантіях, правах та можливостях для ветеранів. При зверненні до «єдиного вікна» ветерани та члени їхніх родин можуть отримати вичерпну консультацію, подати заяву для отримання певних документів.

Професійне навчання у закладі освіти здійснюється за очною, дистанційною, дуальною формами або шляхом їх поєднання. Строк навчання – до 6 місяців.

За результатами професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за робітничими професіями здобувачі освіти отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

Для проходження професійного навчання необхідно подати документи онлайн (https://edveteran.dcz.gov.ua) або звернутись до найближчого структурного підрозділу служби зайнятості.

Вебсайт: www.cpto.rv.ua (Рубрика “Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни”).

Читайте також: На Рівненщині зупинили проведення тендеру на 80 млн грн

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *