Пт. Лип 12th, 2024

Що сталося з її волоссям

Мити голову популярною Coca-Cola. Такий метод зараз шириться у мережі. Мовляв, новий лайфхак робить блискуче та гладеньке волосся.

Одна з українських блогерок перевірила цей спосіб на собі та показала результат.

Як дівчина мила голову кока-колою

Українська тіктокерка Марія, яка показує різні методи присвячені красі, перевірила популярний у мережі лайфхак та помила голову Coca-Cola.

Дівчина промила волосся один раз шампунем. Після цього, без додавання жодних масок чи бальзамів, вона полила його газованим напоєм і залишила на 5 хвилин. Далі блогерка змила колу звичайною водою.

– Я промила волосся і воно дуже смачно пахне  Coca-Cola, – сказала Марія, додаючи, що пасма не є сплутаними та гарно розчісуються.

Після розчісування тіктокерка висушила волосся феном та була приголомшена готовим результатом. Волосся дівчини мало гарний об’єм та було дійсно блискучим.

– Сказати, що я в шоці, – це нічого не сказати. У мене скловидне волосся і такого ефекту було важко досягнути. Тільки з якимись пінками.

 

Це щось неймовірне, – поділилась враженнями Марія.

У коментарях до її відео, яке набрало майже 200 тисяч вподобань, інші користувачі тікток були приголомшені ефектом. Однак дехто зміг пояснити такий ефект напою.

За словами коментатора, кола спрацьовує внаслідок свого рівня кислотності та цукрів. Кислота може закривати кутикулу волосся, що робить його більш гладеньким та блискучим, а також допомагає очищувати волосся, тоді як цукор тимчасово додає йому шовковистості.

Водночас надмірно покладатися на властивості коли не варто. Її складові також можуть пошкодити пасма, тож краще не зловживати цим методом.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.