Сб. Кві 20th, 2024

Дата: 26.02.2024 09:05

Кількість переглядів: 7


Костопільська міська рада продовжує співпрацю з ГО Фундація “Простір” в рамках гранту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Наталія Кондратюк, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Костопільської міської ради, взяла участі в п’ятиденному тренінгу для спеціалістів установ соціальної сфери з пілотних громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на тему: «Сучасні технології та послуги соціального значення (зокрема реабілітації в умовах воєнного стану, кейс-менеджменту постраждалих тощо). Найкращі практики запровадження та надання», який відбувся 19-23 лютого 2024 року в м. Одеса, в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір».     Цей захід був проведений відповідно до напрямку роботи Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», за який відповідає радниця з питань інклюзії Ганна БОРОВА.

Під час проведення заходу відбулося ознайомлення з передовим практичним досвідом та ефективними методами впровадження сучасних соціальних ініціатив закладів соціального обслуговування населення та дотичних до сфери надання соціальних та реабілітаційних послуг організацій Одеси, які вже успішно реалізують інклюзивні програми та технології.    

«Висловлюємо щиру подяку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та особисто Ганні БОРОВІЙ за такий мотивуючий захід, надання рекомендації та за можливість співпраці щодо створення нових соціальних послуг і покращення якості вже існуючих!» – розповідає начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Костопільської міської ради  Наталія Кондратюк. 

Цей захід проводено громадською організацією «Фундація «Простір» в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». 


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.