Ср. Кві 17th, 2024

Дата: 26.02.2024 17:00

Кількість переглядів: 6


Проєкт «BRAMA» – це спільна робота громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Проєкт має чітку мету та завдання – знищення російських осередків в Інтернеті, зменшення рівня булінгу та цькування в мережі, протидія наркотикам та шахрайству, навчання та тренінги з кібергігієни, просвіта населення щодо інформаційної гігієни, залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги. І чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою автори проєкту пропонують користувачам такі можливості:

– повідомляти про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

– допомагати заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;

– отримувати поради щодо медіа та кіберграмотності;

– бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

– бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

Станом на січень 2024 року учасники спільноти заблокували понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Статистика свідчить, що працювати ще є над чим, тому автори проєкту «BRAMA» потребують допомоги нових небайдужих і активних учасників.

Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час! – наголошують у кіберполіції.

Доєднатися до проєкту можна за посиланням


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.