Вдалий виступ костопільських спортсменів на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

0 2

26 листопада 2017 року в місті Берегово, що на Закарпатті, закінчився 47-й традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків та кадетів під гаслом “Спорт без кордонів”.

В турнірі брали участь збірні команди:  Угорщини, Румунії, Сербії, Хорватії, Словаччини, Словенії, Чехії, Німеччини, Італії, Голландії, Боснії і Герцеговини та команди областей України, національна збірна команда України.

Участь у турнірі взяли 14 вихованців костопільського спортивного клубу “Базальтова скеля”, які завдяки старанній підготовці зуміли завоювати три медалі.

Відтак, Антон Оліфер (Мирне) виборов перше місце у ваговій категорії 53 кг, Артем Барикаєв (Мирне) – третє місце у ваговій категорії 29 кг, а Захар Приданюк (Мирне) – також третє місце у категорії 30 кг.

Про це повідомив тренер спортклубу “Базальтова скеля” Дмитро Артюх у спільноті “Типовий Костопіль“.

“Як тренер я дуже задоволений результатами наших хлопців, адже в цілому у турнірі брали участь аж 600 юнаків з Угорщини, Словаччини, Сербії, Румунії, Хорватії, Молдови та всієї України.  Бажаю нашим хлопцям нових перемог та не розслаблятися – ми вже готуємося до нових міжнародних змагань!!!” – поділився враженнями від успішних спортивних змагань пан Дмитро.

Вам також сподобається Більше від автора

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.