Чт. Тра 30th, 2024

Чому потрібно їсти яйця щодня

Вони корисні для серця

Ризик серцевих захворювань збільшується через ліпопротеїни низької щільності, також званих холестерином ЛПНГ або “поганим” холестерином. Порівняно з великими частинками ЛПНЩ дрібні щільні частинки ЛПНГ зазвичай більш небезпечні. Яйця знижують ризик серцево-судинних захворювань, хоча трохи підвищують рівень холестерину ЛПНЩ, оскільки мають тенденцію змінювати структуру холестерину ЛПНЩ із щільного на великий.

Підтримують рівень холестерину

Споживання яєць пов’язане з вищим рівнем ЛПВЩ (ліпопротеїнів високої щільності), також званого “хорошим” холестерином. В результаті це допомагає контролювати рівень холестерину.

Містять холін

Більшість людей не знають про важливість холіну як поживної речовини. Він підтримує розвиток клітинних мембран, а також здоров’я серцево-судинної системи та мозку. В одному яйці міститься близько 100 міліграмів холіну, що робить його чудовим джерелом цього вітаміну.

Здоров’я очей

Антиоксиданти лютеїн та зеаксантин – це дві поживні речовини, які можуть допомогти запобігти погіршенню здоров’я наших очей. Було виявлено, що ці два антиоксиданти знижують ризик дегенерації жовтої плями та катаракти, і добре відомо, що яєчні жовтки містять значну кількість зеаксантину та лютеїну.

Контроль ваги

Яйця забезпечують насичення завдяки високому вмісту білка. Це сприяє зниженню споживання калорій та сприяє зниженню ваги. Сніданок з яйцями може бути дуже корисним для контролю ваги.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.