Пт. Гру 8th, 2023

Дата: 03.11.2023 16:19

Кількість переглядів: 11 

У дошкільному навчальному закладі №3 “Сонечко” відзначали 60-ту річницю із дня початку роботи. За кількістю вихованців цей заклад є найбільшим. Від початку існування “Сонечка” тут було надано дошкільну освіту великій кількості вихованців, які стали гідними громадянами держави.

Не лише свою творчість, але й патріотизм демонстрували у художніх номерах педагоги закладу та їх вихованці. Цього дня також було проведено благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. У відзначенні ювілею взяли участь представники влади. Були запрошені ветерани педагогічної праці, які у різні роки тут працювали. До заходу долучилися педагогічні працівники, батьки і вихованці.

«Упродовж свого 60-річного існування, Костопільський дитячий садочок “Сонечко” завжди був теплою та затишною домівкою для своїх вихованців. На сьогоднішньому святі ми згадали історію створення та розвитку закладу. Ветерани педагогічної праці пригадали роки своєї праці у ЗДО. Зичу педагогічному колективу та батьківській спільноті закладу і надалі бути дружною родиною, у якій зростають творчі та успішні особистості, справжні патріоти України.», – зазначила заступник міського голови Наталія Беляновська.


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.