Чт. Чер 20th, 2024Центр дитячої та юнацької творчості є надзвичайно активним та креативним закладом міста. Хоч він і є новоствореним, та в ньому працює багато педагогів, чиї колективи впродовж багатьох років виховують покоління талановитих костопільчан.

Вихідними вокальна студія «Кольорові сни» провела звітний концерт з благодійною ініціативою по збору коштів на закупівлю тканини для виготовлення маскувальних сіток за новою технологією.

Студія існує 19 років і під вмілим керівництвом Ірини Салівончик налічує понад 50 дітей різного віку. Всі вони творчі, амбіційні, веселі та неймовірно талановиті. За час існування вокального колективу його вихованці неодноразово завойовували перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

На концерт до дітей завітали батьки, бабусі та дідусі, друзі і містяни, спільними зусиллями яких вдалося зібрати 4 200 гривень.

Щиро вітаємо Ірину Вікторівну та її вихованців з їхніми досягненнями. Висловлюємо вдячність за невтомну працю, креативні ідеї та чудові номери. І дякуємо кожному, хто зміг долучитися фінансово до такої благодійної ініціативи. Разом ми сильні!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.