Пт. Лип 19th, 2024

Кабель SiAF є одножильний термостійкий мідний провід з кремнійорганічною гумовою ізоляцією, який завдяки своїм унікальним характеристикам і надійності знаходить все більше застосування в різних областях. Покупка
Кабель SiAF можна придбати в інтернет-магазині Pro100kabel. Менеджери- консультанти нададуть необхідну інформацію для правильного визначення марки та характеристик кабелю.
Технічні характеристики
Кабель SiAF відповідає високим стандартам якості, таким як DIN VDE 0472 розділ 813 та IEC 60754-2. Він складається з мідного багатожильного провідника 5 класу, ізольованого кремнійорганічною гумою. Це надає кабелю високу стійкість до температурних коливань та механічних навантажень.
Застосування

Кабель SiAF використовується в різних галузях промисловості завдяки своїм унікальним характеристикам та високій надійності. Ось деякі з областей застосування:

1. Сталеливарна промисловість: Кабель SiAF широко застосовується в умовах високих температур, характерних для сталеливарних заводів та виробництв. Його термостійкість дозволяє витримувати екстремальні температурні режими забезпечуючи надійну роботу обладнання.

2. Авіаційна промисловість: В авіаційній галузі кабель SiAF використовується в різних системах та компонентах літаків, де важлива висока термостійкість та надійність провідників.

3. Суднобудування: Кабель застосовується в суднобудівній галузі для монтажу обладнання та систем, що працюють в умовах високих температур та вологості.

4. Виробництво кераміки, скла та цементу: У цих галузях кабель SiAF використовується в установках, де відбуваються процеси при високих температурах. Його стійкість до температурних коливань та механічних навантажень робить його ідеальним для таких умов.

5. Електрощитове обладнання: Кабель використовується для з’єднань всередині електрощитів та розподільчих пристроїв, де висока температура навколишнього середовища вимагає застосування термостійких провідників.

6. Лабораторне обладнання: Кабель SiAF застосовується у лабораторних установках та приладах, що працюють при високих температурах.

7. Електричні печі та нагрівальні установки: Кабель використовується для підключення та з’єднання елементів у печах та нагрівальних установках, де температури можуть бути вкрай високими.

8. Електроніка та автоматика: Кабель знаходить застосування у різних пристроях та системах автоматизації, що працюють в умовах високих температур.

Температурний режим
Однією з головних переваг кабелю SiAF є його висока термостійкість. При фіксованому підключенні він здатний працювати в діапазоні від -60 до +180°C, а при рухомому підключенні – від -25 до +180°C. Максимально допустима температура експлуатації досягає +220 ° C, що робить цей кабель ідеальним для екстремальних умов.
Застосування у промисловості
Кабель SiAF незамінний у багатьох промислових галузях, таких як сталеливарне виробництво, авіаційна промисловість, суднобудування, а також на підприємствах, що займаються виробництвом кераміки, скла та цементу.
Умови зберігання та експлуатації кабелю SiAF
Зберігання
1. Температура зберігання: Рекомендується зберігати кабель при температурі від -20°C до +40°C.
2. Вологість: Кабель слід зберігати у сухому приміщенні з вологістю не вище 75%.
3. Захист від впливу: Уникайте прямого впливу сонячних променів, а також захисту від пилу та забруднень.
4. Укладання: Кабель слід зберігати в горизонтальному положенні на спеціальних котушках або барабанах, уникаючи перегинів і перекручування.
Експлуатація
1. Температурний режим:
– При фіксованому підключенні: від -60°C до +180°C.
– Під час рухомого підключення: від -25°C до +180°C.
– Максимально допустима температура: +220°C.

2. Монтаж: Під час встановлення слід уникати механічних пошкоджень кабелю. При монтажі в умовах низьких температур рекомендується прогріти кабель для запобігання його крихкості.

3. Радіус вигину: Мінімальний радіус вигину повинен становити не менше 6 діаметрів кабелю.

4. З’єднання: Використовуйте лише сертифіковані та відповідні за характеристиками з’єднувачі та клеми.

5. Захист: Кабель повинен бути захищеним від агресивних хімічних речовин, які можуть пошкодити ізоляцію.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.