Нд. Кві 14th, 2024

18.01.24

Павло Невесенко, Володимир Захаров

Втратив кінцівку, але не втратив жагу до життя. Військовий з Харкова, завершує реабілітацію в госпіталі на Рівненщині. Його історія вражає, захисник адаптується жити з протезом, не лише через наполегливі тренування, але й гумор. Більше у сюжеті Павла Невесенка.

В гарному настрої з посмішкою на обличчі та вальяжно Віктор Рубцов йде на одне зі своїх останніх занять реабілітації. Не зважаючи на те, що військовий втратив кінцівку, до всього ставиться з гумором. Жарти присутні й під час лікування.

До занять військовий ставиться відповідально. Його фізичний терапевт Вікторія постійно мотивує.

Далі йдуть вправи на координацію та рівновагу.

Лікування Віктора розпочиналося з до протезової операції, коли його м’язи й тіло готували до носіння протеза. Нині чоловік адаптується до нового життя та готується до виписки з обласного госпіталю ветеранів війни.

Віктор Рубцов з Харкова. Перший місяць повномасштабного вторгнення з сім’єю ховався від бомбардувань у підвалах. Потому відправив рідних за кордон. Був мобілізований, пройшов навчання у Британії, а потому потрапив у десантно-штурмову бригаду. Виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку. Там і натрапив на ворожу міну. Зізнається спочатку було важко прийняти той факт, що втратив частину ноги, втім його сім’я не дає опустити руки й мотивує якнайшвидше адаптуватись до нового життя.

До війни Віктор Рубцов багато років працював будівельником, втім росіяни змусили змінити каску на військову. Каже війна не омине нікого. Згадує і про ухилянтів. Аби врятувати Україну, воювати доведеться всім. Віктор впевнений, що ситуація знову заставить і його повернутися на фронт.

Лікарі розповідають, усією душею прикипіли до Віктора Рубцова. Він не зважаючи на складне поранення підходить до реабілітації не лише відповідально, але й з гумором.

Зовсім скоро Віктор Рубцов покине обласний госпіталь ветеранів війни й буде звикати до цивільного життя уже з протезом. Вірить у перемогу України, але лише за однієї умови.

Читайте також: Обкрадав незамкнені автомобілі: правоохоронці затримали раніше судимого рівнянина

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.