Як виконує свої передвиборчі обіцянки міський голова Костополя Євгеній Денисюк?

2 16

Днями, на сайті Костопільської міської ради з’явилася інформація про виконану роботу органом місцевого самоврядування за останні 5 років.

Редакція КостопільNEWS відшукала передвиборчу агітаційну листівку з програмою Євгенія Денисюка, з якою він йшов на вибори 2010 року, проаналізувала кожен з її пунктів та вирішила дати відповідь на головне запитання: як виконує свої передвиборчі обіцянки Євгеній Денисюк?

denysiuk_program2010

1. Закінчення незавершеного будівництва багатоквартирних будинків по вул. Проектовій на 137 квартир та по вул. Степанській на 172 квартири.
Закінчено незавершене будівництво багатоквартирних будинків по вул. Степанська, 52, Коперніка, 38, Крип’якевича, 16, Гвардійська, 7Б. Станом на даний час в місті немає незакінченого будівництва багатоквартирних будинків, крім будинку по вул. Проектовій, який належить Одеському МЖК.

2. Проведення конкурсу на кращий проект оформлення площі Незалежності, майдану Т.Шевченка, облаштування парку Р. Шухевича з врахуванням сучасних вимог ландшафтного дизайну, системи освітлення.      
Проведено конкурс на краще оформлення площ міста, підготовлено документацію по обліку зелених зон. Здійснено реконструкцію майдану Т.Шевченка. Частково облаштовано парк по вул. Незалежності. Спільними зусиллями міської громади здійснено зовнішнє оформлення собору Петра і Павла та прилеглої території парку, прокладено доріжки в парку Р. Шухевича.

3. Заміна застарілих тротуарів та бордюр на центральних вулицях міста починаючи з 2011 року.
Проведено капітальний ремонт тротуарів та заміну бордюр по вул. Новій, Грушевського, Рівненській, Прибережній, Бурова, Руданського, перехрестя вулиць 1 Травня і Нової та відремонтовано дорожне покриття вулиць Грушевського, Бурова, Коперніка, Руданського, Тихої.

4. Завершення переходу житлових багатоквартирних будинків по вулиці Степанській на  опалення від мінікотелень.
Здійснено перехід найбільших житлових багатоквартирних будинків №20, 22А, 22 по вул. Степанській на отоплення від мінікотельні та дахової котельні. Виготовлено проектно-кошторисну документацію та будівництво мінікотелень для опалення будинків 16 та 18, будинків 2-8 по вул.Степанській.

5. Сприяння розвитку підприємництва, малого та середнього бізнесу в місті; постійна підтримка учнівської та студентської молоді, яка домагається результатів у мистецтві, культурі, спорті.
В місті забезпечується постійна підтримка підприємництва, малого та середнього бізнесу шляхом залучення до міжнародних програм, участі у конкурсах загальноукраїнських та обласних проектів. Щорічно міською радою приймається та реалізується програма підтримки творчих особистостей та колективів, розвитку спорту, яка передбачає проведення заходів та відзначення їх переможців.

6. Поетапне проведення асфальтування вулиць, які не мають твердого покриття, у мікрорайонах ЗОШ №8, ТзОВ”Заготзерно”, меблевої фабрики, автопарку, Заріччя.
Проведено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць, віддалених від центру: Крип’якевича, Заріччя, Новогвардійської, Т. Бульби, Комунальної, Зеленої, Поліської, Широкої, Терешкової, Волинської, Сидорова, Хмизопільської, П. Орлика, Острізької, Кримської, частини вул. Донецької, пров. Широкого.

7. Переобладнання у відповідності до сучасних вимог дитячих ігрових майданчиків біля дошкільних закладів міста та багатоквартирних будинків.
Ігрові майданчики в чотирьох міських дошкільних закладах щорічно поновлюються новим обладнанням, підтримуються в належному стані ігрові майданчики біля багатоквартирних будинків.

8. Налагодження роздільного способу збирання побутових відходів.
Налагоджено роздільне збирання побутових відходів. В місті, на спеціально обладнаних площадках, встановлено більше 1000 контейнерів для збору побутових відходів. Придбано два контейнеровози для збору сміття.

9. Поетапне очищення з 2011року річки Замчисько та облаштування на її берегах міського пляжу.
Очищення річки Замчисько можливе лише за рахунок державної програми у зв’язку з великим об’ємом фінансування робіт, який не реально виконати коштами міської ради.

10. Завершення облаштування нового масиву міського кладовища та міського сміттєзвалища.    
Облаштування нового масиву міського кладовища завершено. Тут побудовано ритуальну площадку, покладено доріжки, встановлено огорожу. З 2014 року вступило в дію міське сміттєзвалище, яке огорожено, встановлено службовий будиночок. Наявність міського комунального сміттєзвалища забезпечує значну економію коштів, які раніше витрачались на утилізацію відходів.

Порівняльний аналіз минулої передвиборчої програми міського голови Костополя Євгенія Денисюка показав, що обсяг виконаних обіцянок сягає близько 85%. Окрім того, у звіті опублікованому на сайті Костопільської міськради вказано ряд заходів, які не входили до передвиборчої програми діючого мера Костополя.

1. Здійснено капітальний ремонт житлових будинків (утеплення фасадів) по вул. Рівненська, 1; Рівненська, 1А; Грушевського, 34; Руданського, 2; Коперніка, 2В. Завдяки тому, що міській раді вдалося долучитися до програми ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», у 2015 році буде проведено заміну дахів та утеплення будинків по вулицях Степанській, №№ 2, 20, 22; Скляній, 2; Грушевського, 20А, утеплення фасадів будинків по вулицях Рівненській, 109А; Фабричній, 2.

2. Проведено комплексну модернізацію вуличного освітлення міста, а саме: вулиць Степанська, Проектова, Коперніка, Бурова, Грушевського, Рівненська, частини вулиці Сидорова, майдану Т.Шевченка. Здійснено поточний ремонт вуличного освітлення по вулицях Лятуриської, Лермонтова, Заріччя, Складова, Гвардійська, Київська, Шевченка, Острізька, Стуса, Чубинського, 1 Травня.

3. Завершено будівництво та запущено в експлуатацію водопровідну насосну станцію ІІІ-го підйому води по вул. Грушевського, замінено понад 1000м аварійних ділянок водопроводу в місті.

4. Проведено капітальний ремонт ліфтів у багатоповерхівках по вул. Стуса, 33; Коперніка, 1; Степанська, 22А; Рівненська, 6.

5. На всіх дошкільних закладах міста встановлено сонячні батареї. Враховуючи важливість дошкільної освіти, в ДНЗ міста додатково відкрито 4 групи.

6. Встановлено котли на твердому паливі в котельнях по вул. Зелена, 3; Жилки, 3; Бурова. Замінено газові котли в котельнях по вул. Грушевського, 19, Рівненській, 60 на високоефективні з коефіцієнтом корисної дії 92%. Впродовж трьох років реконструйовано майже 2 км. теплових мереж з  використанням попередньоізольованих труб. Названі заходи поліпшують якість послуг центрального опалення та зменшують вартість енергоносіїв на дані послуги.

7. Побудовано водопровідну мережу по вул. Хмизопільській довжиною 1200м, облаштовано водопровідні та каналізаційні люки, проведено ремонт станції знезалізнення води. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво водопровідної мережі в мікрорайоні “Хмизи”.

8. Депутатський корпус, працівники міської ради активно допомагають воїнам АТО, соціально незахищеним категоріям людей. Коштами депутатського корпусу придбано і передано в зону АТО  два мікроавтобуси , відремонтовано для потреб армії автомобілі “Рено” та “Газ-66”. Щорічно проводиться акція “Допоможи онкохворій дитині”.

Вам також сподобається Більше від автора

2 Коментарі

  1. Віктор каже

    Стільки зробив, тепер можна з чистим сумлінням пожити для себе.

  2. руткіт каже

    Всі лізуть до влади , а особливо такі як Денисюк, але скільки треба мати наглості щоб сьогодні в свято прийти в церкву і перед службою просити в людей щоб голосували за нього, получається що вже тепер в політиці одна “єресь” і “кощунство”. В такому віці треба сидіти на пенсії і внуків та правнуків глядіти.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.